|
Wellington Phoenix
— Melbourne Victory
18 mag 08:30
|
Andata 0:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Mariners
— Sydney FC
18 mag 11:45
|
Andata 2:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Modbury Jets
— Campbelltown City
17 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Para Hills Knights
— South Adelaide Panthers
17 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— Adelaide Raiders
18 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Metrostars
— Adelaide Comets
18 mag 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Olympic
— Adelaide City
18 mag 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croydon Kings
— FK Beograd
18 mag 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic Kingsway
— Inglewood United
17 mag 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Perth
— Bayswater City
17 mag 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Armadale
— Floreat Athena
18 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Balcatta
— Stirling Macedonia
18 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Fremantle City
18 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Perth Glory U-21
— Perth RedStar
18 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC U-21
— Sydney Olympic
17 mag 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Mariners U-21
— Rockdale Ilinden
17 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Spirit
— APIA Tigers
18 mag 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United
— Blacktown City
18 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Sutherland Sharks
18 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— Marconi Stallions
18 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Manly United
— Wollongong Wolves
18 mag 11:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Sydney United
18 mag 11:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane City
— Brisbane Olympic
18 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Redlands United
— Peninsula Power
18 mag 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Wolves
18 mag 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lions
— Gold Coast Knights
18 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cooma Tigers
— Gungahlin United
18 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
O'Connor Knights
— Canberra Olympic
18 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Knights
— South Melbourne
17 mag 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong City
— Avondale FC
17 mag 11:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Moreland City
— Green Gully
17 mag 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Oakleigh Cannons
18 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St Albans Saints
— Port Melbourne Sharks
18 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hume City
— Dandenong Thunder
18 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Heidelberg United
— Altona Magic
19 mag 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Nepean
— Rydalmere Lions
17 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Southside Eagles
— Capalaba Bulldogs
17 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Caboolture
— Ipswich
18 mag 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
South West Queensland Thunder
— Eastern Suburbs
18 mag 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Broadbeach United
— Moreton City Excelsior 2
18 mag 11:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
North Star
— Pine Hills
17 mag 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Magic United
— Maroochydore Swans
18 mag 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Samford Rangers
— Bayside United
18 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
North Lakes United
— Souths United
18 mag 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Taringa Rovers
— Ipswich Knights
18 mag 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|