|
Argentinos Juniors
— Rosario Central
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Tucuman
— Boca Juniors
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Belgrano
— Racing Avellaneda
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Riestra
— San Lorenzo
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia La Plata
— Velez Sarsfield
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Godoy Cruz
— Barracas Central
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan
— Defensa y Justicia
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Independiente Avellaneda
— Talleres Cordoba
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lanus
— Independiente Rivadavia
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newell's Old Boys
— Atletico Platense
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
River Plate
— Central Cordoba
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sarmiento Junin
— Instituto
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tigre
— Estudiantes de La Plata
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Union de Santa Fe
— Banfield
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Arsenal Sarandi
— Estudiantes de Rio Cuarto
20:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Colon Santa Fe
— Los Andes
23:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Temperley
— Atletico Mitre
11 mag 01:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Moron
— Gimnasia y Tiro
11 mag 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Agropecuario Argentino
— San Martin San Juan
11 mag 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tristan Suarez
— San Martin de Tucuman
11 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico de Rafaela
— Defensores Unidos
11 mag 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Chaco For Ever
— Almirante Brown
11 mag 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brown de Adrogue
— Aldosivi
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Telmo
— Atlanta
12 mag 18:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Guillermo Brown
— Deportivo Madryn
12 mag 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Guemes
— Quilmes
12 mag 20:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alvarado
— Talleres Remedios
12 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Maipu
— Ferro Carril Oeste
12 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia de Jujuy
— San Miguel
12 mag 21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Nueva Chicago
— Gimnasia Mendoza
12 mag 22:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Patronato
— Chacarita Juniors
13 mag 00:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almagro
— Estudiantes de Rio Cuarto
13 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Cordoba
— Estudiantes Caseros
14 mag 02:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
All Boys
— Arsenal Sarandi
14 mag 02:05
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores de Belgrano
— Colon Santa Fe
14 mag 02:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Riestra Riserve
— River Plate Riserve
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan Riserve
— Lanus Riserve
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rosario Central Riserve
— Velez Sarsfield Riserve
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Central Cordoba Riserve
— Atletico Platense Riserve
20:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sacachispas Riserve
— Flandria Riserve
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|